Living Lab is de uitleenservice van zorgtechnologie en innovatie binnen Aveleijn. Hier testen de collega's van het Living Lab dagelijks allerlei zorgtechnologieën en zoeken zij naar nieuwe ontwikkelingen binnen innovatie. De collega's weten precies uit te leggen hoe de producten werken en hoe ze het beste ingezet kunnen worden op het gebied van Fit en Vitaliteit, Contact en Communicatie en Eigen Regie en Zelfredzaamheid.
Praktisch
- Er zijn rondleidingen waarin u de kans krijgt kennis te maken met zorgtechnologie en dit te ervaren. Dit kan individueel, maar ook in een groep met maximaal 10 personen. U kunt per mail een afspraak maken en vooraf een hulpvraag of interesse delen. U krijgt dan een rondleiding op maat.
- Als u een hulpvraag heeft kunt u ook een mailtje sturen. Wekelijks komt de Living Lab denktank bij elkaar om vragen vanuit het werkveld te beantwoorden.
- In het kader van ontmoeten heeft het Living Lab, in eigen beheer, een Minecraft Server opgericht. Bewoners, deelnemers en medewerkers van Aveleijn kunnen met een eigen Minecraft deelnemen aan deze veilige en vertrouwde digitale wereld.